Kopfoto Bedrijfsfotografie Raamsdonksveer

Bedrijfsfotografie Raamsdonksveer

Lipica Rijlaarzen

11 februari 2020

Weet je wat zo leuk is van bedrijfsfotografie? Als fotograaf kom je dan bij verschillende bedrijven binnen en stap je een beetje in een andere wereld. Een wereld die meestal helemaal nog niet bekend was. En dat gevoel kregen wij ook bij Lipica, een fabriek waar ze op ambachtelijke wijze rijlaarzen op maat maken.
Een grote hal in Raamsdonksveer vol zware machines, stukken leer en clusters rijlaarzen wachtend op de volgende bewerking: De plek waar Lipica hun rijlaarzen maken! Helemaal aan het begin van het traject wordt het leer gesneden door Selina die de leersnijmachine bedient. Al is dat eigenlijk niet het echte begin want het begint bij de klant die de laars geheel naar eigen wens kan samenstellen. Volgens ons is niets te gek. De vele maten worden genoteerd en deze opdracht wordt uitgeprint en gaat mee met het hele proces. Na het uitsnijden worden de stukjes leer per laars in manden richting Natasja gebracht. Zij knipt, lijmt, meet, walst en ponst alles voordat het richting de naaimachines gaat. Daar ontvangt Corina de manden die de laars met verschillende zware naaimachines stikt. De laars krijgt dan echt al vorm maar is dan nog lang niet klaar. Ze komen dan bij Valentijn aan die een leest in de laars plaatst en de binnenzool vast spijkert. Hierna plakt hij de zool en tijdens het proces haalt hij ook nog een brander langs de laars. Indrukwekkend om dit allemaal te zien. Deze laarzen verdienen echt het label 'hand-made'!

Het was een leuke en leerzame ochtend met deze vakmensen. Lipca, met deze foto's op jullie site kunnen jullie laten zien wie jullie zijn en wat jullie doen, want dat mag echt gezien worden!
Bedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie RaamsdonksveerBedrijfsfotografie Raamsdonksveer
Interessante linkjes
Rijlaarzen: Lipica in Raamsdonkveer
510
Bekijk ook eens onze andere zakelijke reportages

Team Kickboxing Kerdriel

Kickboks clinic Remy Bonjasky

Net als vorig jaar was er weer een kickboks clinic bij de Kreek georganiseerd door Team Kickboxing Kerdriel. Vorig jaar was het Nieky Holzken en deze keer werd hij gegeven door Remy Bonjasky. Nadat de deelnemers naar de kickboks demonstratie van Tayfun Ozcan hadden gekeken werd het tijd voor de warming-up met Remy!
lees verder

Persoonlijke training in Ulvenhout

Fotoshoot voor Nature Heath Club Kaora

Voor Kaora Nature Health Club, een bijzonder persoonlijke sportschool in Ulvenhout, hebben wij zakelijke foto's gemaakt die bestemd zijn voor hun website en sociale media. Toen wij de locatie bezochten en de opdracht bespraken, was de locatie nog niet helemaal gereed. Desondanks hadden we er vertrouwen in dat het team op de dag van de shoot alles tot in de puntjes zou regelen, en dat bleek terecht. In de weken die volgden is er hard gewerkt, en nu straalt de ruimte warmte en gezelligheid uit met natuur als centraal thema.
lees verder

Tekenworkouts

Zakelijke fotografie bij zzp'er

Wij fotograferen ook voor grotere bedrijven maar voor zzp'ers worden foto's ook steeds belangrijker. Een beeldbank geeft de mogelijkheid om weer een tijdje wat te kunnen posten op sociaal media. Daarom nam Rianne van Tekenworkouts contact met ons op. Ze heeft een leuke stap genomen en is voor haarzelf begonnen. Voor haar site, linkedIn en Insta wilde ze graag een kleine beeldbank zodat ze kon laten zien wie ze is en wat ze doet.
lees verder